201903.21
Купи користено возило на рати со Порше Лизинг!

Купи користено возило на рати со Порше Лизинг!

ДеЛукс Ауто Куманово заедно со Порше Лизинг ви овозможи купување на користено возило на рати, преку лизинг. Со оваа акција за продажба на користени возила ви нудиме: ✔ ГАРАНЦИЈА НА ВОЗИЛОТО ✔ ГРАТИС КАСКО ОСИГУРУВАЊЕ ✔ НАМАЛЕНА КАМАТНА СТАПКА ✔ САМО 20% УЧЕСТВО Целата понуда на половни возила можете да ја погледнете тука.

201903.21
Ги поместува сите граници!

Ги поместува сите граници!

SEAT Leon FR 1.5 TSI со 150 кс од 20.900€ Ви го претставуваме шпанскиот заводник кој ги поместува сите граници. Опремен со Full LED светла, дигитална табла, навигација, сончев кров, камера, 18” алуминиумски фелни, Alcantara седишта, keyless, греење на седишта, предни и задни паркинг сензори, магленки со аголно осветлување, двозонски Climatronic, Bluetooth, SD, USB, екран…

201903.21
Останете во предност!

Останете во предност!

Škoda Octavia 1.6 TDI со 115 кс и ЛИЗИНГ ПАКЕТ за 17.350 € Елеганција во совршени пропорции. Промените во новата Octavia се веднаш забележливи. Таа сега изгледа помоќно, а истовремено поемотивно, особено во надворешноста. A одвнатре, едноставно паметните решенија доаѓаат уште повеќе до израз со новите мултимедијални системи, кои поврзувањето го прават уште полесно. Новата…